O nas

Pri U-centrixu smo specializirani za razvoj programske opreme po meri (spletni in mobilni razvoj), ki jo lahko brez težav integriramo v obstoječe procese vašega podjetja.


Naša vizija je tehnološko opolnomočiti pretežno podjetja v Sloveniji in jim pomagati pri digitalizaciji in optimizaciji njihovih poslovnih procesov. Glavni razlog se skriva v želji po tem, da bi tudi sami čim več prispevali k slovenskemu gospodarstvu in ga ohranjali na čim višji ravni. Pri razvoju vsake rešitve damo velik poudarek na dobro uporabniško izkušnjo in pomembnost testiranja.

Naša ekipa

Rok Šket
direktor

rok@u-centrix.com

Rok Šket
direktor
Uroš Orešič
so-ustanovitelj

uros@u-centrix.com

Uroš Orešič
so-ustanovitelj
Jernej Kranjec
so-ustanovitelj

jernej@u-centrix.com

Jernej Kranjec
so-ustanovitelj
Leon Pahole
backend in DevOps razvijalec

leon@u-centrix.com

Leon Pahole
backend in DevOps razvijalec
Adam Veselič
full-stack razvijalec

adam@u-centrix.com

Adam Veselič
full-stack razvijalec
Tjaša Tišler
frontend razvijalka

tjasa@u-centrix.com

Tjaša Tišler
frontend razvijalka
Nina Kač
frontend razvijalka

nina@u-centrix.com

Nina Kač
frontend razvijalka
Izak Glasenčnik
full-stack razvijalec

izak@u-centrix.com

Izak Glasenčnik
full-stack razvijalec
Tanja Milovanović
administracija

tanja@u-centrix.com

Tanja Milovanović
administracija

Video predstavitev