O nas

Pri U-centrixu smo specializirani za razvoj programske opreme po meri (spletni in mobilni razvoj), ki jo lahko brez težav integriramo v obstoječe procese vašega podjetja.


Naša vizija je tehnološko opolnomočiti pretežno podjetja v Sloveniji in jim pomagati pri digitalizaciji in optimizaciji njihovih poslovnih procesov. Glavni razlog se skriva v želji po tem, da bi tudi sami čim več prispevali k slovenskemu gospodarstvu in ga ohranjali na čim višji ravni. Pri razvoju vsake rešitve damo velik poudarek na dobro uporabniško izkušnjo in pomembnost testiranja.

Brezplačna ura svetovanja za pomoč pri digitalizaciji

Prijavite se na brezplačen termin za analizo vašega podjetja in priprave načrta za izvedbo digitalne strategije.

Storitve

Spletne rešitve

Razvoj spletnih strani, trgovin, platform, rezervacijskih sistemov in spletnih iger.

Mobilne rešitve

Razvoj hibridnih in native mobilnih aplikacij.

Digitalizacija poslovnih procesov

Razvoj zalednih sistemov, prilagojenih potrebam posameznega partnerja.

Digitalna strategija

Analiza podjetja in oblikovanje digitalne strategije.

Integracije

Izvedba integracij med različnimi sistemi in razvoj API vmesnikov.

Mentoriranje in svetovanje

Svetovanje in mentoriranje na področju digitalne transformacije, razvoja produkta, priprave na predstavitev investitorjem, optimizacije poslovne ideje itd.

Izobraževanja

Izobraževanja na področju digitalizacije poslovanja, varnosti na spletu, optimizacije delovnega okolja, razvoju inovativnih tehnoloških rešitev, UX/UI oblikovanja, digitalnega marketinga itd.

Rešitve po meri

Razvijemo vam prilagojeno tehnološko rešitev.

Naši projekti

Aestimo

Aestimo

orodje za cenitev škode in nepremičnin na daljavo

U-colors

U-colors

izdelava prototipa za zabavno industrijo

ISPIO

ISPIO

izdelava večjezične predstavitvene spletne strani

FERI

FERI

senzorski sistem za odkrivanje trčenj ptic z daljnovodi

BirdLife Slovenija

BirdLife Slovenija

strežnik za prenos slike v živo

Elite Trading FX

Elite Trading FX

razvoj affiliate sistema

BookinIT

BookinIT

rezervacijski sistem in spletna poslovalnica za turistične agencije ter organizatorje potovanj

FERI

FERI

terenski sistem za analizo zdravja pridelkov

SpaMatch

SpaMatch

mobilna aplikacija za naročanje na lepotne storitve

Reference

Video predstavitev

Naša ekipa

Smo uigrana ekipa izkušenih strokovnjakov s področja računalništva, informatike, marketinga, podjetništva in dizajna, ki svoje delo opravlja s strastjo in stremi k nadpovprečnim rezultatom.

Rok Šket
direktor
rok@u-centrix.com

Rok Šket
direktor
rok@u-centrix.com
Uroš Orešič
so-ustanovitelj
uros@u-centrix.com

Uroš Orešič
so-ustanovitelj
uros@u-centrix.com
Jernej Kranjec
so-ustanovitelj
jernej@u-centrix.com

Jernej Kranjec
so-ustanovitelj
jernej@u-centrix.com
Metka Zadravec
vodja projektov
metka@u-centrix.com

Metka Zadravec
vodja projektov
metka@u-centrix.com
Monika Koležnik
marketing in prodaja
monika@u-centrix.com

Monika Koležnik
marketing in prodaja
monika@u-centrix.com
Leon Pahole
backend in DevOps razvijalec
leon@u-centrix.com

Leon Pahole
backend in DevOps razvijalec
leon@u-centrix.com
Matej Marko
frontend razvijalec
matej@u-centrix.com

Matej Marko
frontend razvijalec
matej@u-centrix.com
Adam Veselič
full-stack razvijalec
adam@u-centrix.com

Adam Veselič
full-stack razvijalec
adam@u-centrix.com
Tjaša Tišler
frontend razvijalka
tjasa@u-centrix.com

Tjaša Tišler
frontend razvijalka
tjasa@u-centrix.com
Nina Kač
frontend razvijalka
nina@u-centrix.com

Nina Kač
frontend razvijalka
nina@u-centrix.com
Izak Glasenčnik
full-stack razvijalec
izak@u-centrix.com

Izak Glasenčnik
full-stack razvijalec
izak@u-centrix.com
Tanja Milovanović
administracija
tanja@u-centrix.com

Tanja Milovanović
administracija
tanja@u-centrix.com

Kontakt

PISARNA

Gospejna ulica 11,
2000 Maribor, Slovenija

TELEFON

+386 (0)31 691 687
(Rok Šket, direktor)